Kategoriler
Misyon

BEPAŞ A.Ş.  temsil etmiş olduğumuz Bellona ve Mondi markalarımızı İstanbul sınırları içerisinde her açıdan iyi temsil etmek öncelikli misyonumuzdur.

Müşterilerimizin sürekli değişen ve gelişen ihtiyaç ve beklentilerini titizlikle ve duyarlılıkla karşılamayı hedefliyoruz.

Müşteri memnuniyetini süreki artırmak ve daima yüksek seviyelerde tutmak , müşteri şikayetlerini en hızlı şekilde dikkate alarak çözüme kavuşturmak.

Kalite felsefemiz; Nihai tüketicilerimiz ile iletişim noktaları olan bayilerimizin satış performanslarını artırmak için, onları sürekli eğitmek ,küresel düzeydeki teknolojik gelişmelere bağlı olarak dağıtım kanal çeşitliliği ile piyasa ve pazar bölümlendirmesini genişletmek istiyoruz. Bu doğrultuda bayilerimizin hizmette kalite seviyesinin sürekli yükseleceğine inanıyoruz.

Çalışanlarımızın kaliteye katılımını ,mutluluk ve motivasyonunu sürekli yükseltmek ,personel verimliliğini en üst düzeye çıkartmak için kruluşumuz içinde gerekli kaynakları sağlayacak ve iletişim ve eğitim faaliyetlerini süregelen ihtiyaçları gözeterek devam ettireceğiz.

Sürekli gelişme felsefesi  ile kalite yolculuğunda ileri seviyelere  müşterilerimizle birlikte ulaşmak ,sunulan hizmetlerde ve tüm kalite sistemi faaliyetlerimizde çevreye duyarlılığımızı sürdürmek istiyoruz.

Güzel yaşamak sanattır" ilkesi ile yaşadığımız mekanları hayat dolu,konforlu, estetik ve dayanıklı ürünlerle donatmaya devam edeceğiz.